
REVERS ALOE VERA MICELLAR WATER
2025-04-15
REVERS NAIL POLISH REMOVER FLAN
2025-04-15REVERS Aloe Vera 6w1
Wielofunkcyjny żel do twarzy i ciała 500ml
22,75 zł
- GLICERYNA – długotrwale i głęboko nawilża skórę. Zwiększa jej elastyczność i nadaje gładkość. Przyspiesza procesy regeneracyjne, uelastycznia skórę.
- PROPANEDIOL – w 100% naturalny środek nawilżający, doskonały nośnik substancji aktywnych, naturalny konserwant.
121 w magazynie
SKU: 5902815195702
Kategorie: Aloe Vera, Balsamy, masła, kremy, Ciało, Pielęgnacja
Znaczników: aloe vera aloes kojący żel kosmetyki do ciała Naturalne kosmetyki nawilżanie skóry pielęgnacja skóry Regeneracja skóry REVERS Wielofunkcyjny żel Żel aloesowy Żel łagodzący
Marka: REVERS COSMETICS
| Waga | 0,464 kg |
|---|---|
| Wyrób medyczny | nie |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | 5902815195702 |
| Rodzaj | żel |
| Opakowanie | butelka z pompką |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.464 |
| Produkt nie zawiera | alkoholu |
| Wielkość | Produkt pełnowymiarowy |
| GPSR-kod pocztowy: | 05-090 |
| GPSR- E-Mail: | |
| GPSR-Telefon: | 48 22 729 96 97 |
| GPSR-Miasto: | Raszyn |
| Stan | Nowy |
| Marka | Revers |
| Pojemność | 400ml |
| EAN | 5902815195702 |
| GPSR - Producent / Osoba odpowiedzialna za zgodność produktu: | REVERS COSMETICS Sp. z o.o |
| GPSR - Adres: | SŁOWIKOWSKIEGO 39A |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Producent
Nazwa: REVERS COSMETICS Sp. z o.o
Kraj: Polska
Adres: SŁOWIKOWSKIEGO 39A 05-090 Raszyn
Email: [email protected]
Telefon: +48 22 729 96 97
Osoba odpowiedzialna w UE
Nazwa: REVERS COSMETICS Sp. z o.o
Kraj: Polska
Adres: SŁOWIKOWSKIEGO 39A 05-090 Raszyn
Email: [email protected]
Telefon: +48 22 729 96 97
Osobą odpowiedzialną jest podmiot gospodarczy z siedzibą w UE odpowiedzialny za określone obowiązki dotyczące produktu.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.