
REVERS CBD Płyn micellarny
2025-04-15
REVERS Dragon’s Blood Face serum
2025-04-15REVERS Dragon’s Blood Płyn Micelarny
Regenerujący płyn micelarny 400ml
17,88 zł Pierwotna cena wynosiła: 17,88 zł.13,41 złAktualna cena wynosi: 13,41 zł.
Revers Płyn Micelarny Regenerujący Smocza Krew to kosmetyk, który pomoże Ci zadbać o Twoją cerę w delikatny, ale skuteczny sposób.
Dlaczego warto go wybrać?
- Regeneracja i ujędrnienie: Ekstrakt z amazońskiego drzewa Sangre de Drago działa regenerująco i ujędrniająco na skórę.
- Łagodzenie podrażnień: Alantoina łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia i stany zapalne.
- Skuteczne oczyszczanie: Płyn micelarny skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia z twarzy.
- Ochrona antyoksydacyjna: Bogaty w antyoksydanty, które chronią skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
- Nawilżenie i regeneracja: Pantenol i gliceryna nawilżają i regenerują skórę.
Jak go używać?
- Nanieś niewielką ilość płynu na wacik.
- Delikatnie przetrzyj twarz wacikiem, aby usunąć makijaż i zanieczyszczenia.
- Pamiętaj, aby po użyciu płynu micelarnego przemyć twarz wodą lub tonikiem, aby usunąć micele.
Dodatkowe informacje:
- Płyn jest odpowiedni do codziennego stosowania.
- Może być stosowany do każdego rodzaju cery.
Revers Płyn Micelarny Regenerujący Smocza Krew to dobry wybór dla osób, które szukają delikatnego i skutecznego płynu do demakijażu.
31 w magazynie
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Wyrób medyczny | nie |
| Kod producenta | 5902815191841 |
| Rodzaj | Płyny micelarne |
| Typ skóry | Do wszystkich typów skóry |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 |
| Produkt nie zawiera | składników pochodzenia zwierzęcego |
| Wielkość | Produkt pełnowymiarowy |
| Opakowanie | butelka |
| Składnik wiodący | Sangre de Drago |
| Linia | brak danych |
| rodzaj lakieru | klasyczny |
| GPSR-kod pocztowy: | 05-090 |
| GPSR-Miasto: | Raszyn |
| GPSR- E-Mail: | |
| GPSR-Telefon: | 48 22 729 96 97 |
| Stan | Nowy |
| Marka | Revers Cosmetics |
| Pojemność | 400ml |
| EAN | 5902815191841 |
| GPSR - Producent / Osoba odpowiedzialna za zgodność produktu: | REVERS COSMETICS Sp. z o.o |
| GPSR - Adres: | SŁOWIKOWSKIEGO 39A |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Producent
Nazwa: REVERS COSMETICS Sp. z o.o
Kraj: Polska
Adres: SŁOWIKOWSKIEGO 39A 05-090 Raszyn
Email: [email protected]
Telefon: +48 22 729 96 97
Osoba odpowiedzialna w UE
Nazwa: REVERS COSMETICS Sp. z o.o
Kraj: Polska
Adres: SŁOWIKOWSKIEGO 39A 05-090 Raszyn
Email: [email protected]
Telefon: +48 22 729 96 97
Osobą odpowiedzialną jest podmiot gospodarczy z siedzibą w UE odpowiedzialny za określone obowiązki dotyczące produktu.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.