
REVERS NAIL POLISH REMOVER FLAN
2025-04-15
Kredka do oczu automatyczna niebieska Revers Royal Blue
2025-04-15REVERS NAIL POLISH REMOVER Mint
Ziołowy zmywacz do paznokci z miętą
4,94 zł
Ingredients: Ethyl Acetate, Alcohol, Aqua, MEK, Propyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Propyl Alcohol, Xylene, Urtica Dioica Leaf Extract, Limonene
12 w magazynie
Revers Ziołowy Zmywacz do Paznokci z Pokrzywą to świetny wybór, jeśli chcesz zadbać o swoje paznokcie w delikatny sposób.
Dlaczego jest lepszy niż zwykły zmywacz?
- Z pokrzywą: Dodatek pokrzywy pielęgnuje i wzmacnia paznokcie, dzięki czemu są one zdrowsze i mocniejsze.
Jak go używać?
- Nasącz wacik zmywaczem.
- Przytrzymaj wacik na paznokciu przez kilka sekund, aby lakier się rozpuścił.
- Delikatnie zetrzyj lakier.
- Powtórz w razie potrzeby.
Ważne wskazówki:
- Po zmyciu lakieru umyj ręce i nałóż krem nawilżający.
- Zawsze używaj zmywacza w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.
Dzięki zmywaczowi Revers z pokrzywą twoje paznokcie będą nie tylko czyste, ale i zdrowsze!
| Waga | 0,15 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | 5902114882440 |
| Rodzaj preparatu | acetony, removery |
| Rodzaj | remover |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.15 |
| Pojemność opakowania | 60 |
| Zakres pojemności | 0-100 ml |
| GPSR-kod pocztowy: | 05-090 |
| GPSR-Miasto: | Raszyn |
| GPSR- E-Mail: | |
| GPSR-Telefon: | 48 22 729 96 97 |
| Stan | Nowy |
| Marka | Revers |
| EAN | 5902114882440 |
| GPSR - Producent / Osoba odpowiedzialna za zgodność produktu: | REVERS COSMETICS Sp. z o.o |
| GPSR - Adres: | SŁOWIKOWSKIEGO 39A |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.